Nowe zdjęcie

Targowiska Piotr i Paweł

/ Dla biznesu / Targowiska Piotr i Paweł

Targowisko Piotr i Paweł to inicjatywa, której nadrzędnym celem jest zaoferowanie naszym Klientom produktów regionalnych, charakteryzujących się doskonałym smakiem i pierwszorzędną jakością. W tym celu od czwartku do soboty, co tydzień, w wybranych Supermarketach sieci Piotr i Paweł na terenie całej Polski udostępniamy regionalnym producentom przestrzeń w hali sprzedażowej, na której mogą oni wystawić swoje artykuły i aktywnie zachęcać Klientów do ich skosztowania i zakupu.

Mając na uwadze niezwykle pozytywny odzew z jakim spotkała się niniejsza inicjatywa staramy się stale włączać do akcji kolejne placówki oraz zwiększać ilość wystawców. Jeżeli jesteś producentem, który chciałby dołączyć do coraz szerszego grona naszych partnerów, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych, niezbędnych informacji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Doświadczenie pokazuje, że Targowisko Piotr i Paweł to doskonała szansa na promocję własnej marki oraz pozyskanie nowych Klientów!
 
Napisz do nas!
 
Wrocław i okolice
Magdalena Cieślak  – m.cieslak@piotripawel.pl
 
Gdańsk i okolice
Grzegorz Jankowski – g.jankowski@piotripawel.pl
 
Warszawa i okolice
Magdalena Cieślak – m.cieslak@piotripawel.pl
 
Poznań i okolice
Katarzyna Wilczewska – k.wilczewska@piotripawel.pl

Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie