Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Piotr i Paweł w finale Marketu Roku.

Dodano: 2018-05-09

Piotr i Paweł w finale Marketu Roku.

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w Polsce w trzech formatach.

Wśród finalistów jest nasz supermarket w Bydgoszczy przy ul.Nakielskiej 86, który działa zaledwie od roku. Przez ten czas udało mu się zyskać grono lojalnych klientów. Zaprojektowany przez uznanych architektów przyciąga unikalnymi neonami czy wyjątkowymi elementami wystroju wnętrza. To między innymi drewniane wykończenia stoisk z warzywami i owocami, ale również gustowne, czarne regały. Wyjątkowy w tym sklepie jest również asortyment. Garmażerka, cukiernia, pieczywo – to wszystko przygotowywane jest na miejscu przez profesjonalnych kucharzy.Klienci przyjeżdżają tu, by spróbować pachnącego, prawdziwego pieczywa oraz skosztować świeżutkich i niezwykle smacznych, przygotowywanych na miejscu potraw.

 

Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się już jutro 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw.Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

Trzymamy kciuki za Piotra i Pawła przy ul.Nakielskiej w Bydgoszczy!

Nowe zdjęcie