Serwis prasowy

/ Firma / Serwis prasowy / Nagroda Power of Content Marketing 2018!

Dodano: 2018-05-24

Nagroda Power of Content Marketing 2018!

Power of Content Marketing Awards to jedyny konkurs w Polsce poświęcony projektom content marketingowym. Jurorzy, znani eksperci content marketingu, oceniają zarówno pojedyncze narzędzia, jak i całą strategię content marketingową.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od 2008 roku. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. W konkursie oceniane są projekty digital oraz print. Laureaci nagradzani są złotym, srebrnym lub brązowym odznaczeniem. Jury, oceniające nadesłane prace, składa się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, typografii, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa.

W konkursie biorą udział:

  • firmy, które poprzez content marketing wspierają swój biznes,
  • agencje zajmujące się tworzeniem projektów komunikacyjnych,
  • jednostki administracji państwowej,
  • przedstawicieli III sektora - organizacje pozarządowe.

W roku 2018 w konkursie wyłoniono 42 kategorie. W wielu z nich nie przyznano żadnej nagrody, choć już sama nominacja do nagrody jest szczególnym wyróżnieniem.

Nasza Spiżarnia Smaków została nominowana w kategorii Content Marketing FMCG i zdobyła brąz!

Na dyplomie czytamy: "Dla firmy Piotr i Paweł oraz agencji Skivak za bardzo dobrą realizację, smakowite zdjęcia i udaną współpracę z blogerami".

Dziękujemy Jurorom!